Gizlilik Politikası

Can Otomotiv, canopelcikma.com web sitesinin sahibi olan CAN OTOMOTIV'in kişisel verilerinizin veri sorumlusu olduğu bir web sitesine sahiptir.

Bu Gizlilik Politikasını benimsemiş bulunmaktayız, bu da WWW.CANOPELCIKMA.COM tarafından toplanan bilgilerin nasıl işlendiğini belirler ve ayrıca neden belirli kişisel verilerinizi toplamamız gerektiğini açıklar. Bu nedenle, WWW.CANOPELCIKMA.COM web sitesini kullanmadan önce bu Gizlilik Politikasını okumanız gerekmektedir.

Kişisel verilerinizle ilgili bilgilere özen gösteriyor ve gizliliğini ve güvenliğini garanti etmeyi taahhüt ediyoruz.

Topladığımız Kişisel Bilgiler:

WWW.CANOPELCIKMA.COM'yi ziyaret ettiğinizde, cihazınızla ilgili belli bilgileri otomatik olarak toplarız, bunlar arasında tarayıcı bilgileriniz, IP adresiniz, zaman diliminiz ve cihazınızdaki bazı tanımlama bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca, Sitenin sayfalarını veya ürünlerini görüntülediğinizde, Sitenin size yönlendiren web siteleri veya arama terimleri hakkında bilgiler ve Sitenin nasıl etkileşime geçtiğiniz hakkında bilgileri toplarız. Bu otomatik olarak toplanan bilgilere "Cihaz Bilgileri" adını veriyoruz. Ayrıca, sitemize kaydolduğunuzda (Ad, Soyad, Adres, ödeme bilgileri vb. dahil olmak üzere) bize sağladığınız kişisel verileri toplayabiliriz.

Verileriniz Neden İşlenir?

Başlıca önceliğimiz müşteri veri güvenliğidir ve bu nedenle yalnızca web sitesini sürdürmek için mutlaka gerekli olan minimal kullanıcı verilerini işleyebiliriz. Otomatik olarak toplanan bilgiler, yalnızca kötüye kullanım durumlarını tespit etmek ve web sitesi kullanımıyla ilgili istatistiksel bilgileri belirlemek için kullanılır. Bu istatistiksel bilgiler, başka bir şekilde belirli bir kullanıcıyı tanımlayacak şekilde başka bir şekilde toplanmaz.

Web sitemizi ziyaret ederek kim olduğunuzu veya sizi belirli, tanımlanabilir bir birey olarak tanımlayabilecek herhangi bir bilgiyi bize söylemeden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ancak, web sitesinin bazı özelliklerini kullanmak istiyorsanız veya bize bir form doldurarak haber bültenimizi almak veya başka detayları sağlamak istiyorsanız, bize kişisel veriler sağlayabilirsiniz, örneğin e-posta, ad, soyad, ikamet şehri, organizasyon, telefon numarası. Bize kişisel verilerinizi sağlamamayı seçebilirsiniz, ancak o zaman web sitesinin bazı özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz. Örneğin, Haber Bültenimizi alamayacak veya web sitesinden doğrudan bizimle iletişim kuramayacaksınız. Hangi bilgilerin zorunlu olduğu konusunda emin olmayan kullanıcılar bize CANOPEL38@GMAIL.COM üzerinden ulaşabilirler.

Haklarınız:

Eğer bir Avrupa Birliği sakiniyseniz, kişisel verilerinizle ilgili aşağıdaki haklara sahipsiniz:

· Bilgilendirilme hakkı.

· Erişim hakkı.

· Düzeltme hakkı.

· Silme hakkı.

· İşleme sınırlama hakkı.

· Veri taşınabilirliği hakkı.

· İtiraz etme hakkı.

· Otomatik karar verme ve profil oluşturma hakkında haklar.

Bu hakları kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca, bir Avrupa Birliği sakiniyseniz, bilgilerinizi sizinle olan sözleşmelerimizi yerine getirmek için (örneğin, Site üzerinden sipariş verirseniz) veya yukarıda listelenen meşru iş faaliyetlerimizi sürdürmek için işlediğimizi belirtiriz. Ayrıca, lütfen bilgilerinizin Avrupa dışına, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere, aktarılabileceğini unutmayın.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar:

Web sitemiz, bize ait olmayan veya kontrol etmediğimiz diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Lütfen, böyle diğer web siteleri veya üçüncü tarafların gizlilik uygulamaları için sorumlu olmadığımızı unutmayın. Web sitemizi terk ettiğinizde ve kişisel bilgi toplayabilecek her web sitesinin gizlilik beyanlarını okumanızı öneririz.

Bilgi Güvenliği:

Bilgilerinizi, yetkisiz erişim, kullanım veya açıklamaya karşı korumak amacıyla kontrol edilen, güvenli bir ortamda yer alan bilgisayar sunucularında güvence altına alıyoruz. Yetkisiz erişim, kullanım, değişiklik ve kişisel veri açıklamasına karşı koruma sağlamak için makul idari, teknik ve fiziksel önlemleri sürdürüyoruz. Ancak, internet üzerinden veya kablosuz ağ üzerinden yapılan hiçbir veri iletimi garanti edilemez.

Hukuki Açıklama:

Topladığımız, kullandığımız veya alıp aldığımız herhangi bir bilgiyi, yasal bir zorunluluk veya mahkeme kararı gerektirdiğinde, bir subpoena veya benzeri yasal bir işlemi yerine getirmek, haklarımızı korumak, sizin güvenliğinizi veya başkalarının güvenliğini korumak, dolandırıcılığı araştırmak veya bir hükümet talebine yanıt vermek amacıyla ifşa edeceğiz.

İletişim Bilgileri:

Bu Politika veya bireysel haklar ve kişisel bilgilerinizle ilgili herhangi bir konu hakkında daha fazla bilgi almak veya bize ulaşmak istiyorsanız, bir e-posta göndererek CANOPEL38@GMAIL.COM adresinden bize ulaşabilirsiniz.